مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چرم مصنوعی طرح دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع چرم مصنوعیفروش چرم مصنوعی طرح دار
چرم مصنوعی طرح دار

چرم مصنوعی طرح دار چه مدل ها و سبک هایی دارد؟ از این نوع چرمها برای ساخت و تولید کدام محصولات بهره گرفته می شود؟ این چرمها داخل ایران تولید می شوند یا وارداتی هستند؟ شرایط سفارش و خرید و فرش انواع چرم طرح دار مصنوعی در شهرهای مختلف کشور چگونه است؟

چرم های مصنوعی همانگونه که می دانید امروزه برای تولید محصولات بسیار متنوعی به کار می روند. و هر کدام ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارند. البته در زمان خرید باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که چرم مدنظرتان می خواهید چه ضخامتی داشته باشد و قسمت پشت آن چه جنسی باشد. که هر دو این ویژگی ها بر روی قیمتشان هم کاملا اثرگذارند. پس پیش از خرید باید تصمیم بگیرید برای تولید چه محصولی چرمتان را لازم دارید:

چرم مصنوعی طرح دار

انواع چرم مصنوعی

  • چرم کیفی
  • چرم کفشی
  • چرم آستری
  • چرم مبلی
  • چرم آستری

هر کدام از این چرم ها با طرح های متنوع به صورت ساده، طرح دار، چاپی، و … تولید می شوند و البته برای چرم های مصنوعی قسمت پشت آنها هم اهمیت دارد و برای هر محصولی یک کدام مناسبتر است: پشت سوزنی، پشت فوتر، پشت جودون و … معمول ترین جنسها برای قسمت پشت چرم محسوب می شوند.

شایان ذکر است که این چرم ها به صورت عمده و در رنگ های بسیار متنوع قابل تولید و عرضه می باشند. بنابراین مشتریان عزیز (تولیدکنندگان محصولات چرمی، فروشندگان فروشگاه های چرم سراسر کشور و صادرکنندگان) می توانند به راحتی سفارش خود را ثبت نموده و آن را در شهر مدنظرشان دریافت دارند.

چرم مصنوعی طرح دار

فروش چرم مصنوعی طرح دار

خوشبختانه در حال حاضر ایران دارای قابلیت تولید انواع چرم مصنوعی از ساده تا طرحدار و چاپی و … می باشد؛ به این ترتیب امکان عرضه چرمهای مورد نیاز مشتریان در سراسر شهرهای کشور وجود دارد و خبر خوب اینکه شرایط صادرات آنها به دیگر کشورها هم فراهم است و صادرکنندگان و تاجران نیز از این بابت مسئله ای نخواهند داشت. در حال حاضر چرم شروین چرم های مصنوعی را به طور عمده و در طرح و رنگ های متنوع برای تولید و ساخت محصولات مختلف در تمامی شهرها عرضه می دارد و از این رو، مشتریان می توانند به سادگی ثبت سفارش نموده و بار را در شهر مود نظرشان تحویل بگیرند و در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی داشته باشند!

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید