مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه چرم گاوی چاپی درجه یک

عرضه چرم گاوی چاپی درجه یک

چرم گاوی چاپی چیست؟ برای تولید کدام محصولات از چرم گاوی چاپی استفاده می شود؟ درجه یک بودن یا نبودن این نوع چرم را چگونه تشخیص دهیم؟ عرضه این نوع از چرم های گاوی در کدام مراکز انجام می پذیرد؟

چرم گاوی چاپی چیست؟

یکی از سوالات اصلی که در خصوص چرم های گاوی که نقش و طرحی دارند اینست که این چرم طبیعی چگونه چاپی می شوند و در واقع چاپ زدن بر روی آنها به چه صورت است؟ پس از گذشت مدت زمانی از استفاده این محصول، از بین می رود یا خیر؟

متخصصان حوزه چرم در این خصوص می گویند که چرم های طرح دار یا “چاپی” در واقع پس از دباغی کامل چرم گاوی ساده با کمک دستگاه های مخصوصی چاپ زده می شوند و بر روی آنها نقوشی را ایجاد می کنند که معمولا طرح کروکودیل، سوسمار، پوست ماری، پوست ماهی و … بیشترین استقبال را دارند.

چرم گاوی چاپی

بهترین مراکز عرضه چرم گاوی چاپی

چرم های گاوی طرح دار یا چاپی در همه مراکز عرضه نمی شوند و در مجموع چون مشتریان خاص خود را دارند اکثرا به صورت سفارشی تولید می گردند.

شاید جالب باشد بدانید که تحت هر شرایطی چرم های طرح دار می بایست درجه یک باشند و دباغی عالی داشته باشند؛ به علاوه اینکه میزان مقاومت و استحکام چرم بالا باشد؛ تا در زمانی که چاپ زده می شود چرم آسیب ندیده و یا پاره نشود.

با این شرایط اگر طرح های خاصی از چرم های چاپی مدنظرتان است، می توانید به صورت عمده و خاص به طور مستقیم از کارخانه سفارش دهید؛ اما اگر دسترسی به کارخانه ها ندارید، اصلا نگران نشوید! باز هم امکان سفارش مستقیم دارید!

از طریق شرکت های بازرگانی معتبر حوزه چرم شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای، سفارشات خود را با هر حجمی که لازم داشته باشید انجام دهید.

چرم گاوی چاپی

محصولات تولیدی از چرم گاوی طرح دار

بیشترین میزان استفاده از چرم های گاوی طرح داری یا چاپی، انواع کیف و کفش های زنانه و مردانه است که البته با کمی سلیقه و تبحر محصولات فوق العاده شیک و جذابی می توانند ساخته شود و برای خاص پسندان به بازار داخلی و حتی صادراتی عرضه گردند.

چرم گاوی چاپی

منبع: چرم شروین

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید