مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش پوست چرم آهو اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

تشخیص پوست چرم آهو اصلخرید پوست آهو اصل و طبیعی
پوست چرم آهو اصل

پوست چرم آهو اصل از کجا بخریم؟ از کجا بفهمیم پوست آهویی که خریداری می کنیم اصل هست یا نیست؟ برای سفارش و خرید ابعاد مختلف پوست آهو از کدام مراکز و شهرها می توان اقدام کرد و خریداری نمود؟

پوست چرم آهو اصل

تشخیص پوست چرم آهو اصل

از آنجا که پوست آهو یکی از پوست و چرمهای خاص و کمیاب به شمار می رود، حتی تشخیص دادن اصل بودن یا نبودنش هم بسیار اهمیت دارد. هر چند این کار تخصصی ست اما در ادامه با ما همراه باشید تا چند شاخصه را اشاره نماییم:

  • یکی از بهترین راه های تشخیصی، وچود مو یا همان پشم بر روی پوست است. اگر پوست آهو دباغی نشده باشد اندکی زبر و کوتاه است. (نسبت به تنها پوستی که مشابهش است یعنی همان “پوست بز کوهی”)
  • پوست آهو را فقط از مراکز معتبر و برندهای معتبر که نشان اعتماد الکترونیک داشته باشند خریداری کنید تا بتوانید به فروشنده اعتماد کنید.
توجه داشته باشید که پوست آهو در ۲ نوع دباغی نشده و دباغی شده (تبدیل به چرم شده) به بازار عرضه می شود. اغلب نوع دباغی شده برای استفاده تزیینی یا قاب کردن به صورت جلد کامل استفاده می شود. اما نوع دباغی نشده معمولا در سایزهای کوچک برای نوشتن دعا و آیات و … مورد استفاده قرار می گیرد.

پوست چرم آهو اصل

خرید پوست آهو اصل و طبیعی

همانگونه که اشاره شد، پوست آهو کمیاب است و به همین دلیل متاسفانه امکان تقلب در آن زیاد است و به ویژه با پوست مشابه آن یعنی پوست بز کوهی. بنابراین اگر تخصص کافی در حوزه چرم و پوست ندارید و نمی توانید به سرعت اصل بودن پوست آهویی که می خواهید خریداری کنید را تشخیص دهید؛ پیشنهاد می دهیم حتما از مراکز معتبر و برندهای معتبر خریدتان را انجام دهید تا راجع به این قضیه دغدغه و نگرانی نداشته باشید. و به راحتی پوست و چرم مدنظرتان در هر شهری که هستید به دستتان برسد و به خوبی استفاده کنید.

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید