مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید چرم گاوی ایران ویژه صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

روند تولید چرم گاوی ایراناستاندارد های لازم برای چرم طبیعی صادراتی
تولید چرم گاوی ایران ویژه صادرات

تولید چرم گاوی در کدام شهرهای ایران انجام می گیرد؟ چرم طبیعی گاوی ویژه صادرات چه خصوصیات و ویژگی هایی می بایست داشته باشد؟ چرمهای گاوی صادراتی برای تولید چه محصولاتی مورد استفاده قرار می گیرند؟ صادرات چرم اصل ایران به کدام کشورها انجام می گیرد؟ در این نوشتار می خواهیم به پاسخ تمامی این سوالات در ادامه بپردازیم.

تولید چرم گاوی

روند تولید چرم گاوی ایران

در داخل ایران دباغی انواع چرم طبیعی (و از جمله چرم گاوی) عمدتا در شهرهای تهران (چرمشهر ورامین)، اصفهان (چرمشهر اصفهان) و تبریز (چرمشهر تبریز) انجام می گیرد. این شهرها مهمترین شهرهای دباغی چرم به صورت صنعتی و کارخانه ای به شمار می رود؛ البته ناگفته نماند که در برخی از دیگر شهرها نیز به صورت پراکنده به طور سنتی دباغی چرمها انجام می گیرد. که قاعدتا تفاوت های نسبتا زیادی بین دباغی سنتی و صنعتی وجود دارد!

یکی از مهمترین این تفاوت ها درجه مرغوبیت و کیفیت چرم فینیش یا چرم نهایی ست که قطعا نوع صنعتی کیفیت بالاتری دارد.

اما سوالی که ممکن است پیش آید اینست که چرم گاوی صادراتی از کدام نوع می باشد؟! از آنجا که چرمهایی که برای صادرات هستند میبایست کیفیت بالا و اصطلاحا A و حتی A+ داشته باشند قطعا چرمی که داخل چرمشهر تولید می شود برای این کار مناسب است. به علاوه اینکه حجم سفارشهای صادراتی معمولا بسیار بالاست و دباغی سنتی حتما پاسخگو نیست. ( به صورت کانتینر های 20 فوتی و یا 40 فوتی)

تولید چرم گاوی

استاندارد های لازم برای چرم طبیعی صادراتی

هرکدام از چرم های طبیعی که برای صادرات درخواست شوند، استانداردهای خاصی لازم دارند. بنابراین مهم است که شما تجار یا صادرکنندگان عزیز به کدام کشور می خواهید چرم ایران را ارسال کنید. چرا که هر کشوری یک سری معیارها در نظر دارد که در زمان تولید چرم گاوی یا دیگر چرمهای طبیعی باید رعایت شوند. در حال حاضر ایران به کشورهای مختلفی همچون کشورهای آسیایی، کشورهای اروپایی، و کشورهای حوزه روسیه و همینطور خلیج فارس صادرات انواع چرم و پوست گاوی طبیعی را دارد. پس به صورت تیتروار مهمترین این معیارها را یک بار با هم مرور می کنیم:

  • صنعتی بودن پوست خام آن
  • دباغی به صورت صنعتی و با امکانات بالا
  • درجه یک و مرغوب بودن چرم
  • امکان تولید در حجم های بالا و بدون محدودیت
  • کیفیت بالای رنگ چرم
  • امکان تولید چرم های ساده و چاپی متناسب با درخواست مشتریان

از آنجا که چرم شروین به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه انواع چرم گاوی را برای صادرات عرضه می دارد، بنابراین امکان سفارش محصول مطابق با استانداردهای خاص هر کشور هم وجود دارد. و به این ترتیب مشتریان و تجار بدون هیچ گونه مشکل یا دغدغه ای می توانند ثبت سفارش خود را انجام دهند و از طریق راه های ارتباطی با واحد پشتیبانی برای محصول خود در تماس باشند تا در کوتاهترین فرصت پس از ثبت سفارش، محصول تحویل شود.

فاطمه مفیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چرم شروین شما را به خرید بهترین محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید