مشاوره و سفارش

چرم گاوی :

چرم گاوی یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع چرم طبیعی به شمار می رود؛ چرا که این نوع چرم امکان تولید و ساخت محصولات متنوعی را به تولیدکنندگان محصولات چرمی می دهد. از این رو در داخل و حتی خارج از ایران بسیار پرکاربرد محسوب می شود. و میزان سفارش بالایی را به خود اختصاص می دهد.

چرم بزی :

چرم بزی در رده دوم از چرم های پرطرفدار قرار گرفته و برای تهیه انواع کیف، کفش، لباس های چرمی و … مورد استفاده قرار می گیرد. ایران خوشبختانه در خصوص این نوع چرم هم قابلیت صادراتی دارد و می تواند علاوه بر تامین نیاز های مشتریان در داخل کشور، به کشورهای دیگر از جمله ترکیه، روسیه، و دیگر کشورها صادرات داشته باشد.

محصولات چرم دست دوز :

محصولاتی مانند جاکارتی، کیف پول چرمی زنانه و مردانه، جاکلیدی و جاسوئیچی، کیف دستی زنانه، کیف دستی مردانه، و … به صورت سفارشی در چرم شروین تولید و به فروش می رسند. البته ناگفته نماند که مشتریان می توانند طرح درخواستی و مورد نظر خود را هم سفارش دهند و در این خصوص هیچ مشکلی نیست.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی چرم شروین در نظر دارد نه تنها در بحث داخلی و عرضه چرم و محصولات ارزشمند دست دوز و یا دوخت صنعتی، در سراسر کشور و بدون محدودیت در سراسر کشور ارائه دهد، بلکه در خصوص صادرات این محصولات نیز فعالیت اقتصادی گسترده تری داشته و به این ترتیب به بهبود اقتصاد کشور کمک نماید. و امروز مفتخر است که اعلام نماید به لطف پروردگار قادر است تمامی انواع چرم و محصولات چرمی را به صورت مستقیم و بدون واسطه در سراسر کشور و نیز سفارشات صادراتی با قیمت مناسب و رقابتی عرضه دارد.

مدیر مجموعه شروین

فاطمه مفیدی

Call Now Buttonتماس بگیرید